• Zaliehanie v ušiach

    , Autor: Katarína_24

    Dobrý deň, počas prvého tehotenstva aj teraz, keď čakám druhé bábätko, mi neustále zalieha v ušiach. Ako netehotná som tieto problémy nikdy nemala. Tlak mám normálny (väčšinou okolo 100/65), infekcie uší, nosohltanu ani závraty nemám. Čo za tým môže byť? Strašne mi to lezie na nervy, uši si musím po niektoré dni "odblokovávať" aj každých 5 minút. Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Aj napriek normálnemu tlaku môžete mať zrýchlený pulz, čo by mohlo spôsobovať opisované ťažkosti. Nie je to však otázka na mňa, ale na internistov, či otorinolaryngológov.