• 15tt a slabo zeleny vytok

    , Autor: Matiska

    Dobry den, som v 15tt zatial bezproblemove tehotenstvo. Min tyzden kontrola, vsetko ok, aj moč. Mavam cire alebo biele vytoky bezne.
    V stredu som si vsimla na nohavickach 1x, v stvrtok zas 1x na toaletaku, ze vytok je jemnulinko zltozeleny. Nepocitujem svrbenie, palenie, bolesti ani to nema ziadny zapach.
    Chcem sa spytat, je piatok, mojej dr som sa nedovolala, je to nieco coho sa obavat a mam to riesit s pohotovostou ? Alebo staci v pondelok volat svojej ? Dakujem Vam velmi pekne za odpoved a Vas cas

    Dobrý deň, ak ste doteraz nemali žiadne ťažkosti a všetky výsledky boli v poriadku, stačí kontaktovať Vášho obvodného gynekológa v pondelok. Bude vhodné realizovať výter z pošvy na kultivačné vyšetrenie.