• Skenery na letiskovej kontrole v tehotenstve

    , Autor: Hana_456

    Dobry den prajem,

    je nebezpecny bodyscener na letiskovej kontrole v uplnych zaciatkoch tehotenstva?
    (dajme tomu 3.-4tt) v case ked som o tom este nevedela?
    Totiz vratili sme sa z dovolenky a musela som podstupit tuto nahodnu kotrolu. Az nasledne som zistila po tyzdni ze som tehotna.
    Nemyslim detektor kovov, toto bol nejaky elektromagneticky skener( a isli tam len nahodny cestujuci), nebol to rengen. Mám z toho obavy, pretoze v minulosti uz som prekonala jeden zamlcany potrat.

    Dakujem

    Dobrý deň, všetky bezpečnostné skenery sú vysoko citlivé. Fungujú na princípe detektorov kovov. Žiarenie nie je vysoké a predpokladám, že kontrola bola rýchla. Na tehotenstvo by to nemalo mať vplyv.