• Pravdepodobnosť otcovstva

    , Autor: KatkaBH

    Dobrý večer, posl.menštruacia 25.marca. Pohlav.styk s mužom(č.1) - 8.aprila, pohlav.styk s iným mužom(č.2)- 21.apr. Menzes sa uz nedostavil v apríli a tehot.test ukázal 30.aprila pozitivitu(9dni po druhom sexe) Je možné otehotnieť s mužom č.2 mimo plodných dní? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za daných okolností ste s najväčšou pravdepodobnosťou otehotneli s mužom č.1. T.č. by ste mali byť už v 6. týždni tehotenstva. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva, ako aj určenie datácie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.