• Čistenie klímy ozonom v 16tt

    , Autor: Krokodil

    Dobrý deň dnes nám čistili klímu a ja som bola pri tom som práve 16tt a potom sa zistilo ze ju čistili ozonom bola som kúsok od toho prosím vás môže sa plodu niečo stať môže ho ozón poskkdit? Ďakujem

    Dobrý deň, v súčasnosti sa už aj využíva liečba ozónom v tehotenstve. Čo sa týka čistenia ozónom, nepoznám žiadne informácie, ani použitú koncentráciu ozónu, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Ak by to však bolo nebezpečné, predpokladám, že by Vás pracovníci nenechali ostať v miestnosti.