• Vysoky pulz v tehotenstve

    , Autor: ivusik25

    Dobrý deň pán Doktor
    Prosím Vás chcem sa spýtať ja som tehotná a beriem lieky od tlaku dopegyt 140mg ale ja mám vysoky pulz a na to beriem isoptin ale pulz je každý deň iný chcem sa spýtať musím sa obávať že by musel byt pôrod skôr alebo nie ja mám strach a som 29+5.
    Ďakujem za skorú odpoved

    Dobrý deň, tým, že budete mať obavy aj tak nič nezmeníte. Skúste sa ukľudniť, užívať lieky podľa odporúčaní. Doma si realizujte selfmonitoring tlaku krvi. Pri tlaku nad 140/90 Torr navštívte Vášho obvodného gynekológa. Ak máte kolísavý pulz, postupujte podľa odporúčaní internistov.