• Dobrý den

    , Autor: Ju-linka

    Dobrý deň, chcem sa opýtať. Som v 17t 6den a dneska ráno zo mňa vyšiel výtok taky do slabo zelena. Mam sa báť? Pohlavný styk s partnerom momentálne nemáme. Teraz zatiaľ zo mňa nejde nič. Ďakujem veľmi pekne.

    Dobrý deň, odsledujte si to. Môžete si realizovať kúru vaginálnymi probiotikami. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.