• Isoprinosine

    , Autor: adel1

    Dobry den pan doktor,

    V minulosti ste mi uz zodpovedali, za co velmi prkne dakujem.Teraz by som sa,ak dovolite,chcela opytat na Isoprinosine a dojcenie,Vas nazor.
    Nasli mi z cytologie HPV 35 a budem ho musiet pravdepodobne brat no zaroven este dojcim 18m dieta a ak mozem,este by som pokracovala.
    Velmi pekne dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, neviem o tom, že by sa Isoprinosine nemohol užívať počas kojenia, respektíve, že by kojenie kvôli tomu muselo byť odstavené.