• Progesteron

    , Autor: Mini-m

    Vazeny pan doktor,
    Som v 7tt, beriem 2x denne vaginalne progesteron. Chcela by som sa opytat, za aky dlhy cas sa liecivo z gulocky uvolni, nakolko pri aplikacii rano cast lieku vytecie. Aka dlho musim lezat po zavedeni gulocky? Dakujem.

    Dobrý deň, po aplikácii vaginálnej liečby sa odporúča ležať aspoň 30 - 45 minút. Vplyvom gravitácie rozpustené liečivo môže vytekať z pošvy, preto je lepšie si dlhšie poležať.