• Kedy sa testovat?

    , Autor: Dianera

    Dobry den pan doktor, ja som uz nevydrzala a dnes som si robila kazetovy test, ale poobede nie z ranneho mocu. No a posledny menzes som mala 19.05 cize teraz sobotu 19 teho by som mala dostat.No a ten test bol negativny.Myslite ze aj keby som bola tehotna test moze byt falisne negativny? Pritom som uz dufala ze sa nam to tentokrat podarilo kedze mi zacalo viac chutit do jedla a to na konkretne jedla. Neviem co ,uz ani nemozem verit svojmu telu :-D Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, aj napriek nedočkavosti, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie.