• Probiotiká vagilact a výter na streptokoka v tehotenstve

    , Autor: Adusl

    Dobrý deň,
    v nedeľu večer som dobrala poslednú Tobolou macmiror complex na kvasinky a stafilokoka. V pondelok som bohužiaľ musela začat jesť antibiotiká Zinnat 500 dvakrát denne kôli akútnemu zápalu stredného ucha. Nasadila som si aj probiotiká na vkladanie Vagilact dvakrát jednu tabletu denne aby sa neobjavili kvasinky. Budúci utorok mám poradnu 36/5 týždeň a bude mi doktor brať výter na streptokoka. Chcem sa opýtať či mám vysadiť vagilact probiotiká skorej kôli výteru alebo ich môžem aplikovať stále. Či neovplyvnia výsledok ?
    Ďakujem s pozdravom

    Dobrý deň, pokračujte v aplikácii vaginálnych probiotík, nevysadzujte ich kvôli výteru. Stačí, ak neužijete vaginálnu tabletku večer predtým, ako pôjdete ku gynekológovi.