• INFORMACIA OHLADOM TEHOT

    , Autor: micka1992

    dobry den prosim vas chvem sa spitat kedy mam plodne dni a ovulaciu ????ak som.menzes dostala 26.5 do 30.5. doteraz som mala cyklus 26.dnovy lenze co som dostala menzes 26.5 tak to mi meskal 6dni(mala som dostat 20.5) a dostala som.ho az na 32.den cyklus cize az toho 26.5 medzi tym bol poh.styk 2.5. 4.5. 7.5..13.5 nakolko.som si mislela ze.mohlo.dojist k otehotneniu.ked menzes neprichadzal ako mal toho 20.5 doteraz som mala menzes vzdi na cas...v com mozr e byt problem. dakujem za odpoved kedy mi prichadzaju plodne dni a ovulacia???kedy da mozme snazit ???dakujem

    Dobrý deň, k ovulácii štandardne dochádza na 14. deň menštruačného cyklu. Pri snažení sa otehotnieť sa odporúča mať nechránený pohlavný styk 2 - 3 krát týždenne počas celého cyklu (okrem menštruácie), nie iba počas očakávaných plodných dní, práve preto, že ovulácia môže byť posunutá, rovnako tak aj menštruačný cyklus môže byť rôzne dlhý každý mesiac. Za predpokladu, že prvý deň menštruácie bol 26.5., tak plodné dni Vám teoreticky začínajú 8.6., ale snažiť sa treba počas celého cyklu, ako som už spomínal.