• Výtoky v tehotenstve

    , Autor: maja1611

    Dobrý deň prajem,
    chcela by som sa opýtať, či je hustý bielo-zltý výtok v tehotenstve v poriadku? Som v 33 tt, bola mi robena kultivacia, nič sa nezistilo... je ho dost velke množstvo.

    Dobrý deň, pošva sa v poslednom trimestri pripravuje na pôrod a začína produkovať väčšie množstvo sekrétu. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. Môžete si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.