• Bolesti

    , Autor: Lucija

    Dobry den pan doktor, uz som viac krat pisala o vysunutej platnicke ktora mi tlaci na ischias, davala som si paralen , 1x denne flektor gel natierala, suche teplo, som v 10tt a nezabera,naopak bolest sa vystupnovala tak ze uz ani neoblezim, v noci sa budim na bolest ked sa chcem.pretocit je mozne dostat obstrek mesocainom ,ppr kortikoidmi diprophos?dakujem

    Dobrý deň, ak je to vyslovene nevyhnutné, dajú sa spomínané preparáty použiť na lokálne použitie.