• Tahava bolest na pravej strane hrudniku

    , Autor: Matilda1991

    Dobrý večer, som na začiatku 9 mesiaca. Od poslednej poradne je všetko v poriadku avsak mám jeden problém. Na pravej strane nad bruskom pod prisami mam pichavo-tahavu bolest. Ako nahle si to natrem niecim studeným al. Prilozim nieco studené to na chvíľku prejde. Je tato bolest v poslednom mesiaci normálna? Moze súvisieť s padanim bruska a natsjovanim koze? Pohyby citim stale. Ďakujem

    Dobrý deň, je dôležité vylúčiť, či sa nejedná o pichavú bolesť pod rebrovým oblúkom sprevádzanú svrbením bruška, dlaní, či chodidiel a s tým súvisiacu možnú príčinu ťažkostí. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, prípadne nemocničné zariadenie, kde plánujete rodiť.