• Vytok

    , Autor: Deniska1987

    Dobry den chcem sa opytat som na zaciatku tehu asi 4 tyzden 1.2.mam ist na gyn.na potvrdenie tehu tehotensky test mi vysiel pozitivny (5 testov ) vcera mi zacal taky slaby bielo zlty vytok ale nie stale a len tak trosku nepali ma nic ano nesvrbi ani ine komplikacie ...je to nieco coho by som mala bat ?

    Dobrý deň, v tehotenstve dochádza k zmene vaginálneho flóru, nemusíte sa obávať. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to.