• Krcok v 33tt

    , Autor: Asti

    Dobry den pan doktor. Chodim po jednom MA na rizikovu poradnu, no toto tehotenstvo je ukazkove zatial (tp 26.2.). Dnes som bola na poradni, krcok mam stale od zaciatku "zatvoreny, tuhy a vzadu", CS 0. Bol tam hrozny frmol, tak som sa zabudla opytat, ci stav krcka v tomto tyzdni svedci o niecom, ci by sa uz nemal zacat nejak menit v tomto stadiu. A ze ci sa z toho da nejak usudzovat na porod v termine/pred terminom/po... Fungujem normalne, prechadzky, upratovanie, len castejsie oddychujem. Dakujem pekne.

    Dobrý deň, nález je primeraný týždňu tehotenstva. Krčok maternice začína za normálnych okolnosti dozrievať v 37. týždni tehotenstva. Dopredu sa nedá predpovedať, kedy budete rodiť.