• Výtok či hlien

    , Autor: Mária_Almássyová_1210081007

    Dobrý deň prajem, chcela by som sa spýtať. Som v 27. Týždni tehotenstva. Spozorovala som akoby výtok, bez výrazného sfarbenia, bez vône, bez pálenia či inej bolesti. Čo je ale iné, že mal konzistenciu redšieho hlienu ("sopla" počas prechladnutia). Číra až zltkastá farba. Čo to mohlo spôsobiť? Pohyby cítim pravidelne, kríže nebolia, kŕče nie sú. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, v tehotenstve pošva produkuje väčšie množstvo hlienu, čo sa môže prejaviť vo forme výtoku. Podľa mňa sa nemusíte obávať. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.