• Svrbenie po pôrode

    , Autor: Lucka123456

    Dobrý deň som týždeň po vaginálnom pôrode a mám strašne svrbenie pred pôrodom som mala aj streptococca boky mi podané antibiotiká nemala som nástrih len vnútorné šitie a jeden vonkajší steh chcem sa opýtať je to svrbenie normálne alebo mám navštíviť gynekológia alebo po prípade mi viete niečo odporúčať

    Dobrý deň, podľa opisu mi nie je jasné, o aké svrbenie sa jedná, či o svrbenie v pošve, či o svrbenie tela, či podbruška. Takto sa Vám vyjadriť bližšie objektívne neviem. Samozrejme, ste pomerne čerstvá sestonedielka, pri pretrvávaní ťažkostí navštívte zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili.