• Tvrde brusko uz par dni a tlak v podbrusku

    , Autor: linda148

    Dobry den pan doktor, zacinam 33tt dnes. Na poslednej poradni som mala krcok cervikometriu 3,3 a na spic otvorena vonkajsia branka, vnutorna a uzavreta. Min tyzden som bola prechladnuta asi tei dni a mala som dost silny kasel asi tri dni. Jeden den mi aj dost tvrdlo brucho nebolestivo. Teraz po tyzdni mam uz asi treti den - nie cele dni ale par hodin napr. Strasne napnute tvrde brusko ako kamen ale nepovazujem to za tvrdnutie( resp. Ked tvrdne to mi stahuje ako kontrakcie) je to proste akoby som tam mala kamen a je tazke az pri chodzi ho musim podpopierat a tazko sa mi chodi. Od vcera citim aj taky tlak v podbrusku mala je uz dole hlavou akoby tou hlavickou tlacila na krcok. Je mozne ze som sa mohla viac otvorit pripdne ten krock sa mohol skratit tym kaslom? Velmi sa bojim poradnu mam v stredu a neviem ci ist zajtra alebo uz do stredy vydrzim. Prvu som mala v 34tt koli skracujucemu krcku. Beriem magenzium 3*2 tbl a utrogestan. Snazim sa polyhovat a nechodit moc. Dakujem pekne za odpoved

    Dobrý deň, áno, mohlo dôjsť vplyvom opísaných okolností k progresii nálezu na pôrodných cestách. Takto sa Vám však neviem vôbec bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Samozrejme pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.