• Pohyby dieťaťa

    , Autor: Radka545

    Dobrý deň,som v 20tt+0. Som prvorodička. Všade čítam,že už by som mala cítim pohyby dieťaťa. Mám sa obávať,keď necítim žiadne zatiaľ? Poradňu mám v utorok. Ďakujem

    Dobrý deň, u prvorodičiek je cítenie prvých pohybov vnímané neskoršie, niekedy aj v 22. týždni tehotenstva. Ak bolo doteraz všetko v poriadku, nemusíte sa obávať.