• Drobné vyrážky a podráždená koža

    , Autor: Radka545

    Dobrý deň,som v 19tt+1. Pred pár dňami sa mi na ľavom stehne objavila podráždená koža,je červená a na dotyk suchá. Kozmetiku a pracie prostriedky používam od začiatku tehotenstva rovnaké. Tak som si ju začala potierať kalciovou masťou,avšak po dni a pol používania som si všimla,že okolo toho podráždeného miesta si malé vyrážky. Vseobecne už od puberty mám akné ale toto som ešte nemala. Mám zájsť k lekárovi? Alebo čo by ste mi poradili? Totiž tu v meste máme iba jednu kožnú lekárku a k nej treba mesiac čakať. Ďakujem

    Dobrý dňa, hoci ste tehotná, jedná sa zjavne o kožný problém, ktorý je mimo môjho odboru. Môže sa jednať o potničky, mohlo Vás niečo uštipnúť, môžete mať popálenú kožu, môže to byť alergická reakcia, ... Bez videnia nálezu sa Vám však takto nebude vedieť vyjadriť ani kožný lekár.