• Vyvolavacna tabletka

    , Autor: Ajusja

    Dobrý deň chcem sa opýtat ....
    Som 36tt ..
    Praskla mi voda 11.6
    A nemam ziadne bolesti
    Zajtra som tu 5 den
    Davaju mi antibiotika
    A mam malo plodovej vody
    Mozem si od doktorov aj sama vypytat vyvolavacne prasky na porod som otvorena na 3 a krcek 1 cm
    A som stoho moc na dne necitim sa moc skvelo
    Mozem si ich vypytat ako to mam nazvat "na vlastne rozhodnutie ?"

    Dobrý deň, je veľmi tažké sa vyjadriť bez poznania bližších infomácií a okolností. Ak sa u Vás nerozvíja infekcia a ste krytá antibiotikami, môže sa za istých okolností čakať. Samozrejme chápem aj Vaše pocity. Najvhodnejšie je sa však pýtať priamo vyšetrujúcich lekárov.