• Betadin

    , Autor: Siminka

    Dobry den chcem sa spitat predpisane mam cipky betadine a uzivam ich uz 4dni a po moceni som na papiery mala husty soplavy vitok je s tych cipok .... Som 23 tyzdny tehotenstva mam ich predpisane kvoli zapalu ...

    Dobrý deň, spomínané čipky môžu spôsobova spomínaný výtok, Odsleujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodneho gynekológa.