• Poloha babätka KP

    , Autor: Malanta

    Dobrý deň, som v 37 tt a pri poslednom ultrazvuku bola poloha babätka ešte KP - rada by som sa opýtala či je možné vyskúšať cviky, ktoré by mohli pomôcť k jeho otočeniu keď mám zavedený pesar? (viem, že to nie je zaručené a aj vzhľadom k môjmu týždňu tehotenstva, ale ak je to možné aspoň by som to vyskúšala)
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, osobne si myslím, že sa plod už neotočí, hoci šanca je vždy, hoci malá. Existujú cviky, ktoré však nie sú zaručené a vo Vašom prípade asi ani veľmi vhodné. Keďže však nepoznám všetky okolnosti ani informácie, neviem sa bližšie objektívne vyjadriť.