• Bolesti zo spodu a v stehnách

    , Autor: Katusssssss123

    Dobrý deň Vám prajem. Chcem sa opýtať, na bolesti zo spodu pošvy, akoby kosti..veľmi zle sa mi obúva, problém je pri zdvihani nôh, vlastne keď jednu zdvihnem a stojím na druhej, tak to boli, alebo napr.pri otáčaní sa v posteli v noci( prekladanie jednej nohy na druhu) ..som v 27tt, tieto problémi mám už tak asi od 19tt, niekedy je lepšie , niekedy horšie...na poradne chodím a doktorka pravidelne sleduje kŕčok aj dieťatko a všetko je v poriadku. Mohli by ste mi prosím objasniť, čím to môže byť zapríčinené a či to po pôrode zmizne?
    Vraj e to roztahovanie..lenže keby som chcela napr pobehnut, nedá sa, bolesť mi to nedovolí, avšak poznám aj silnejšie, nejak si zvykám. Ďakujem vám ;) krásny deň :)

    Dobrý deň, spomínané ťažkosti môžu mať rôzny pôvod, je potrebné vylúčiť aj symfyzeolýzu. Na to je však potrebné ortopedické vyšetrenie.