• Ivanka

    , Autor: Buj

    Dobry den chcela som sa opitat som tehotna v 12tyzdni a ci mozem si farbit vlasy lebo mi kazdy hovori ze vrajj sa nemoze farvit vlasy v tehotenstve tak nevjem lebo chcem ist ku kadernicke ci mozem

    Dobrý deň, v minulosti sa používali farby na vlasy ktoré sa nemali používať v tehotenstve. V dnešnej dobe sú prípravky, ktoré sa v tehotenstve používať môžu. Kaderníčka Vám najlepšie bude vedieť poradiť.