• Znizena hodnota kys.mocovej

    , Autor: topka

    Dobry den,pan doktor. Chcem sa spytat, pozeram si vysledky odberu krvi,vykonaneho v 10+5tt, a mam znizenu hodnotu kys.mocovej, konkretne hodnotu 116, pricom min.hranica je 155. Sestricka vravela,ze je vsetko ok. Je to,prosim Vas,v poriadku? Co znamena znizena hladina? Mam sa obratit na obvodnu lekarku? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, znížená hodnota v tehotenstve je pomerne bežná. Problémom môže byť naopak zvýšená hodnota. Nemusíte sa obávať.