• Po sekcii

    , Autor: dena-3

    Dobry den
    Prosim Vas aky mate nazor na tretie dieta po 2 sekciach?
    Dakujem

    Dobrý deň, za istých okolností môže mať žena aj tretiu sekciu. Základné dva aspekty sú, kedy bola robená posledná sekcia a aká je hrúbka steny maternice v mieste jazvy. Ak sa cítite na tretie tehotenstvo a od posledného výkonu ubehli aspoň 2 roky, môžete sa snažiť otehotnieť.