• Strie na bruchu a nízkomolekulárny heparín (NMH)

    , Autor: zizzi

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa opýtať, či sa strie na bruchu (som v 38.tt) považujú za zranenia kože? Mám si pichať NMH a mala by som sa držať ďalej od pupka, smerom na bok, v dolnej časti a zároveň cca 5cm od poranenia kože. Neviem preto, či to platí aj pri striách, lebo sa mi urobili práve nedávno v tomto poslednom mesiaci, aj napriek každodennému ošetrovaniu pokožky natieraním od 16.tt. Ďakujem za odpoveď. Pekný deň.

    Dobrý deň, ak máte niekoho, kto Vám vie injekciu LMWH pichnúť, vhodnejšie je aplikovať ju do podkožia ramena. Pokračujte v natieraní podbruška.