• Brusko

    Dobry den chcem sa spytat kedy vypukne tehotenske brusko u prvorodicky ? ...

    Dobrý deň, na toto Vám objektívne neodpovie žiadny gynekológ. Záleží totižto od mnohých faktorov, čo sa týka stavby tela a konštitúcie matky, výška, množstvo podkožného tuku, rýchlosti priberania, ... U štíhlych žien sa bruško začína objavovať už okolo 13. týždňa tehotenstva. V 20. týždni je už bruško jasne viditeľné.