• Test

    , Autor: LVMI

    Dobrý deň môže sa na tehotnskom teste ukázať druhá slabá čiarka na ďalší deň až. Prv tam nebolo nič. Iba jedna. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ak sa na tehotenskom teste ukázala slabá druhá čiarka až na druhý deň, ide o falošne pozitívny test. Pri pochybnostiach si tehotenský test o pár dní zopakujte. Pri akýchkoľvek nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.