• Spánok

    , Autor: mirka077

    Dobrý deň p. doktor,
    som v 28T1D a chcela by som sa opýtať, či môžem ublížiť plodu, resp.ci je dostatočne chránený plodovou vodou, keďže v noci sa dosť prehadzujem zboka na bok, a stáva sa, že až tvrdšie zaspím, tak sa prebudím na bolesti v ľavom, v pravom boku z tlačenia na danú stranu, ba až na pichanie. Nemôžem si privodiť niejaké ťažkosti ? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, plodu ani sebe neublížite. Uvidíte, postupom tehotenstva si už budete musieť hľadať optimálnejšie polohy, ktoré Vám budú vyhovovať.