• Bolesť na ľavej strane

    , Autor: zizzi

    Dobry den, pan doktor. Minulu noc som sa zobudzala na to, ze mi treba na malu potrebu (samozrejme, vzhladom k tomu, ze som tehotna, budila som sa casto), a ked som mala pocit, ze mi strasne treba na lavej strane, cca v oblasti vajecnika ma strasne krcovalo. Po vykonani malej potreby to preslo a tak sa to opakovalo zakazdym, ked som potrebovala na malu. Na dalsi den ma v tom mieste stale popichavalo, aj ked mi na potrebu netrebalo, ked som si sadla, alebo s lavou nohou urobila nejaky pohyb, alebo to tiez popichuje aj na dotyk, popripade, ked si kychnem. Chcem sa spytat, ci je to normalne a v tom mieste mi viac tlaci, alebo ci som sa nemohla od noh prechladit, chodievam teraz v byte bosa, v noci spavam pri otvorenej vetracke. Dakujem Vam za odpoved, a zaroven chcem sa Vam podakovat za tuto poradnu a Vase odpovede. Pekny vecer/den prajem.

    Dobrý deň, nepoznám presné okolnosti, ani týždeň tehotenstva, ale za spomínaných okolností ste mohli prechladnúť a máte podráždený nerv. Odsledujte si to, pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý po vykonaní gynekologického vyšetrenia vylúči gynekologický pôvod ťažkostí a prípadne Vás odošle na chirurgické vyšetrenie.