• Svetlo ružový výtok

    , Autor: sara-113

    Pán doktor, dnes som písala ohľadom svetlo hnedého výtoku.. teraz sa zmenil na taký hlienovitý s prímesou trošku ružovej farby. Stále je svetlý. Stále je to v poriadku?Mám za sebou jeden MA pred rokom a jedno biochemické tehotenstvo.. výsledky máme s manželom v poriadku..ale bojíme sa.Bábätko je vytúžené. Ďakujem krásne za pomoc. Sára

    Dobrý deň, odsledujte si to a v pondelok podľa plánu navštívte Vášho obvodného gynekológa. Ak by došlo ku krvácaniu, vyhľadajte gynekologickú pohotovosť.