• Kupanie 1 trimester

    , Autor: ivzeta

    Kupanie 1 trimester
    Dobry den pan doktor, vcera som zistila, ze som tehotna, mozem byt tak 4tt, chcem sa spytat, ci nie je problem s kupanim v domacom bazene osetrenym chlor pripravkami a antibakterialnou filtraciou :) Prir. vodnym plocham a verejnym kupaliskam sa radsej vyhybam

    Dobrý deň, domáci bazén by problémom nemal byť, na podporu vaginálnej fluóry môžete užívať vaginálne probiotiká.