• Steklenie v brusku

    , Autor: michaela-11

    Dobrý deň pán doktor som dnes 16 týždeň a 7 deň tehotenstva a od včera mam dosť často steklenie v brušku ale až také ze to cítim dobre ze nie v chrbtici. Chcem sa spýtať ci sú to pohyby bábätká alebo ci je to niečo zlé. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, väčšina žien, prvorodičiek, cíti prvé pohyby plodu medzi 16.-22. týždňom tehotenstva, takže celkom reálne môžete cítiť pohyby plodu. Odsledujte si to a v prípade akýchkoľvek nejasností alebo ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.