• gestačný vačok bez plodu

    , Autor: elle

    Dobrý deň,
    chcela by som sa spýtať, bola som u gynekológa na potvrdenie tehotenstva, robil mi sono, povedal, že je tam vačok 12mm, ale bez plodu. Podľa ms by som mala byť 7 tt, ale mávam dlhší cyklus, cca 30 dní, tak možno menej.Mám prísť o 7 dní na kontrolu. Obávam sa, myslíte, že je nádej, aby tam o týždeň plod bol?
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    obávam sa, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať o prázdny gestačný vak-anembryomolu, deinitívne to potvdrí až sono o tzždeň
    s pozdravom