• kupel v sestonedeli

    , Autor: ada121

    Dobry den,
    som stvrty tyzden po pôrode.
    - Môžem sa prosím kúpať, resp. možem si sadnúť, ľahnúť do čistej vane, vody? Rada by som už sprchu menila za vanu. :) Nastrihnuta som, stehy pomaly padaju, bolesti už nemám vôbec žiadne.
    - Kojila som cca 2 týždne. Napriek pomoci laktačnej poradkyni mlieko "zmizlo". Dcerku na prsník ešte dávam, no určite z toho veľa nemá. To minimum, čo ešte v prsníkoch je, zmizne?
    Ďakujem!

    Dobrý deň,
    osobne by som vyčkala do ukončenia šestonedelia, vzhľadom a odchádzanie očistkov a čistenie maternice
    samozrejme je to vaše osobné rozhdnute, ktoré vám nikto nemôže upierať
    s pozdravom