• Jazva po 2 sekciách a tretie tehu

    , Autor: zuzu13

    Dobrý deň, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o vysvetlenie, mám za sebou dve sekcie a momentálne som v 29.t.t, lekárka mi pri poslednej návšteve merala jazvu, ktorá má vraj 19.... neviem čoho povedala len číslo.....čo to vlastne znamená??? A je to v tomto tt dobré alebo zlé???? prípadne aká hodnota by mala byť???Ďakujem

    Dobrý deň,
    neviem ako si to interpretrovať, ak myslela 19mm, tak je jazva tenká avšak nie nejak zvlášť-hraničná hodnota je 15mm , avšak závisí hlavne od elastických vlastností ...
    ale vy po 2 SC budete mať i tretiu sekciu, zrejme kontrolovala jazva kvôoli možnej dehiscencii-či sa jazva nerozpadá, a či je teh.v poriadku
    jazva týmpádom stále drží , ste už takmer 30 tt,
    následne sa naplánuje ukončenie gravidity, lekárka vás určite správne nasmeruje a pošle ,
    s pozdravom