• ATB a tehotenstvo

    , Autor: 22mima

    Dobry vecer, s manzelom sme sa snazili o druhe babatko ale par dni po snazeni mi moj gynekolog predpiasal Augmentin 625 kvoli streptokokovi. Brala som ich tyzden, teda asi v case uhniezdovania vajicka co som vsak nevedela ze by som mohla ostat hned tehotna. Chcem sa spytat ci mozu mat tieto ATB nejaky vplyv na plod? Mam obavy .. dakujem

    Dobrý deň,
    nemal by byť žiaden negatívny efekt, tieto atb sa niekedz ak je nutné užívajú i v tehotenstve,
    i keď sa jednalo o veľmi ranné štádium
    nie je možné vám stopercentne na túto otázku odpovedať
    s pozdravom