• bolesť pod rebrom

    , Autor: deni

    Dobrý deň,
    Chcem sa spýtať,čo spôsobuje už týždeň neustálu ostrú bolesť pod pravým rebrom a čo s tým,ako si mám uľaviť.
    Tlak zväčšujúcej sa maternice na vnútorné orgány je jediné čo viem.
    Z gynekológie je všetko v poriadku. Moč v poriadku. Som v 29 t.t.,pohyby cítim.Bola som na sone žalúdka,žlčníka a pankreasu. Všetko je v poriadku. Nezvraciam,teplotu nemám.

    Dobrý deň,
    ak ste bola kompletne vyšetrená, a máte i tlak a moč v norme, i ultrazvuk vnút.orgánov, a váš lekár nenašiel žadnu konkrétnu príčinu, je málo pravdepodobné, že takto nadiaľku to vyriešime.
    určite ak by sa bolesť zosilňovala vyhľadajte lekára opakovane
    okrem maternice, môžu byť i nejaké zrasty v oblasti dutiny brušnej , ktorých ťah vás môže bolieť
    s pozdravom