• krvacanie

    som v 22 tyzdni a podla lekara je vsetko v poriadku ale je stale raz denne alebo za dva dni krvacam.slabucko je to len jak take ruzove nitky na papieri po utreti. Neviem preco,tazko to zvladam.

    Dobrý deň,
    ak vás lekár vyšetril i vaginálne i ultrazvukom a uzavrel, že je všetko v poriadku, tak sa nemáte zrejme dôvod prečo znepokojovať,
    ak by ste mala neistotu alebo pochybosti, pri najbližšej kontrole mu to spomeňte a porozprávajte sa o tom
    s pozdravom