• Clostylbegyt

    , Autor: katica

    Dobry den,chcela by som sa Vás spýtať na radu,či považujete,za správne konanie mojho gynekologa.Ked sme sa snažili o prvé bábetko,lekar mi povedal že mam miernejšiu formu PCO,užívala som Clostylbegyt,Duphaston aj Pregnyl cca 6 mesiacov,potom som otehotnela.Ked sme sa snažili o druhé babetko moj cyklus bol niekdy nepravidelný,a niekedy pravidelný,niekedy to bolo 60dní,niekedy 30.Meranie bazálnej teploty nenasvečovalo že by prebehla ovulacia,ani pri kratšom cykle.Na preventívnej prehliadke som spomínala lekarovi,že sa snažíme o dieťa,a on mi vypísal na podporu vaječníkov Clostylbegyt na druhý mesiac som otehotnela,a čakáme dvojičky.Myslíte si,že jeho terapia bola správna?Dakujem vopred.

    Dobrý deň,
    nie je profesionálne správne vyjadrovať sa k práci kolegov,
    otehotnieť ste chcela, teraz ste tehotná, máte dôvod na radosť
    s pozdravom