• Ľanový olej

    , Autor: danulik

    Dobrý deň, som 23 tt a chcela by som užívať ľanový olej, keďže je bohatým zdrojom omega 3 kyselín. Chcem sa uistiť, že je v tehotenstve bezpečný (teda, či ho môžem ako tehotná užívať) a akú dávku by ste mi odporučili. Mám jedinú komplikáciu tehotenstva a to lepivosť krvných dostičiek, na čo užívam aspirin a od júna si budem pichať fraxiparin. Ďakujem vopred za odpoveď

    Dobrý deň,
    musíte si prečítať informácie ohľadom daného produktu, každý prípravok na trhu a to i ľanový olej by mal obsahovať info ohľadom užívania v tehotenstve .
    S pozdravom