• presny cas

    , Autor: zubok

    dobry den, chcela by som sa spytat na presny vek plodu a cas oplodnenia, som tehotna, ale zaujima ma ci mi viete povedat, presny cas. tu su niektore udaje: posledny menzes 15/6, na prenatalnom skriningu 11/9 mi povedali, ze som v 12 tyzdni a 4 dni, co sedi. ale ako je mozne, ze mi koncom juna vysiel negativny test? Je mozne ze som bola tehotna napr. uz pred poslednym menzesom - oplodnenie ze nastalo zaciatkom juna? alebo toto je vylucene?

    posledny menzes som mala 15/6 a koncom juna som si robila test, ktory bol ale negativny...

    Dobrý deň,
    ak bola posledná menštruácia 15.6. otehotneli ste cca koncom júna. test mohol byť negatívny kvôli tomu, že ste si ho urobili príliš včas. Zväčša je pozitívny až v čase vynechania menštruácie, približne koncom júna prebehla ešte len ovulácia (vtedy ste približne otehotneli) a test mohol byť pozitívny až v polovici júla.