• plod je moc nizko

    , Autor: odbornik6

    Pani doktorka prajem Vam prijemny vecer. Chcem sa vas opytat. Bola som aj u svojho gynekologa. Som presne 30+0tt a doktor mi povedal ze mam drobceka moc nizko. Vysetroval ma prstami a normalne ho citil aj povedal ze ho kopkal do prstov. Povedal ze sa ale nastastie neotvaram. Zvysil mi zase magnezium na 4krat denne. Mam strach ci je vsetko v poriadku. Aj maleho velmi malo citim. Uz asi treti den. Na to mi doktor nic nepovedal. Myslite ze je vsetko v poriadku? Dakujem vopred za odpoved. Prijemny zvysok vecera.

    Dobrý deň,
    bohužiaľ adekvátne to môže posúdiť len lekár, ktorý vás vyšetroval . Vie posúdiť dynamiku zmeny vaginálneho nálezu a nález samotný, dôležité je aj ultrazvukové vyšetrenie dĺžky krčka maternice - tzv cervikometria.