• ctg-prosim surne

    , Autor: zuziku

    Dobry den,vcera (4.9.)som bola na ctg,dnes mi ho dr vyhodnotila a napisala do spravy,hranicna tachykardia-158/min. Som v 39.tt , mala som pokrocily nalez-krcok 0.5-az spotrebovany a otvorena na 3prsty. Chcem sa spytat na tu tachykardiu-mam dost strach o babatko,lebo doteraz mi pisala 144 a v norme. Je to pre babo nieco zle,hrozi mu nieco? Na kontrolu mam ist 8.9.
    Dakujem vam velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    158/ min nie je žiadna hraničná tachykardia!!! Vôbec sa nemusíte o dieťatko z tohto pohľadu strachovať.