• enterokok a porod a dodatok

    , Autor: zuziku

    Dobry den,
    som v 37.tt,buduci tyzden mi idu vyberat steh po serklazi. Vo vytere z posvy mi bol zisteny enterokok,uz druhy krat-prvy krat som brala klion,no asi to nezabralo. Dr mi na to nic nedala teraz. Chcem sa spytat,ako je to s porodom-ked bude dieta prechadzat tade,nemoze sa nejako nakazit? Dost sa toho obavam...Nemam si kupit aspon nejake volnopredajne cipky,napr. Lactovag? Poradte prosim-dakujem velmi pekne.
    Este som zabudla dodat,ze mam neustaly vytok-o ktorom hovoria,ze je zo stehua vcera pri vysetreni ma to stipalo,ked tam dr dala prst...

    Dobrý deň,
    je to veľmi individuálne, osobne by som sa pokúsila ešte o jedno preliečenie ale na enterokoka je nutné podať antibiotiká aby to zabralo. Nie len vzhľadom na dieťatko ale aby sliznica pošvy nebola pri pôrode príliš fragilná a nevznikali ďalšie poranenia.