• chceme babatko

    , Autor: thya

    dobry den chcela by som sa spytat, s partnerom planujeme mat babatko, zial moj cyklus je nepravidelny a tak neviem ako priblizne vyratat plodne dni. preto som sa chcela spytat ci sa to vobec nejako da pri nepravidelnom cykle a ci sa mam vobec v mojom pripade drzat na plodne a neplodne dni? dakujem

    Dobrý deň,
    uloženie plodového vajca vo včasných fázach tehotenstva a riziko potratu v prípade nízkeho uloženia je veľmi diskutabilné. Ak je naozaj nízko uložené, odporučila by som kľudový režim, to znamená žiadna extrémna námaha, abstinencia pohlavnému styku a užívanie Duphastonu.